Redningstav i fordelingsstasjonerRedningstav i fordelingsstasjoner

Redningstav i fordelingsstasjoner

Pål S
Pål S

Hva er kravet til tilgang av redningsutstyr som redningsstav i fordelingsstasjoner?

Hvor står evt dette kravet (FSE)?

Re: Redningstav i fordelingsstasjoner

Re: Redningstav i fordelingsstasjoner

Sikkerhetsforskriften, FSE krever nødvendig førstehjelpsberedskap, ref. § 7.

Det er opp til den enkelte virksomhet å risikovurdere hva som er tilstrekkelig i denne sammenheng, også relatert til tilgjengelige redningsstenger i høyspenningsanlegg. Dette skal inngå i virksomhetens IK-system (se veiledningen til § 7).

Jobbe i Trainor?

Trainor AS fraskriver seg ethvert ansvar for hendelser og skader, herunder følgeskader som måtte oppstå som følge av feiltolking av innholdet i eller feil i innholdet i dette fagforumet eller i de interaktive kurs det er forbindelse til.

Vi beklager! Trainor.no støtter dessverre ikke lenger eldre versjoner av Internet Explorer.

Oppgrader til en nyere versjon her eller bytt nettleser, feks. til Google Chrome.

For mer informasjon eller hjelp, kontakt oss.

Trainor behandler personopplysninger og benytter cookies. Les mer her.
nor